11 aylık köpeğm tüy döküyor

Köpek Portalı Forumlar Köpek Sağlığı 11 aylık köpeğm tüy döküyor

Etiket: 

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    misafir
    Katılımcı

Bi konuda yardımınıza ihtiyacım var, Tarçın 11 aylık bir erkek ve bu aralar çok fazla tüy döküyor genel olarak bu cinslerin tüy dökümü fazla mı oluyor yoksa ekstra bir takviye ne biliyim şampuan gibi birşeyler kullansam normale döner mi tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısınız?
    Yaz başında haziran gibi tüylerini bir kez kestirmiştik tekrar kestirmek istemiyorum bu konularda bilgisi olan biri bana yardımcı olursa çok sevinirim

misafir
    Katılımcı

Tarama işlemini her gun yapıyorum mevsım gecıslerınde tabıkı artıyor dökümü… Fakat bunun çaresi balıklı mamalar.. Kesınlıkle arastırın bakın
    Balıklı somonlu tercıhlerde en aza iniyor dökümü ..
    Mevsım değişikliği olmadıgında rahatsız edıcı dökümü olmuyor

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Son yazılar

köpeklerde addison

Köpeklerde Addison Hastalığı

0
Köpeklerde Addison Hastalığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Köpeklerde Addison hastalığı, kısaca; dengesiz elektrolitler nedeniyle bir köpeğin çok hastalanmasına neden olabilen...
Köpeklerin Sebepsiz Havlaması

Köpeklerin Sebepsiz Havlaması

0
Köpeklerin Sebepsiz Havlaması Hakkında Her köpek sahibi bunu yaşamıştır. Akşam için dinlenmek için oturuyorsunuz, birdenbire köpeğiniz havlamaya başlıyor. Siz hiçbir şey...
köpeklerde babalık hakkı

Köpeklerde Babalık Hakkı

0
Köpeklerde Babalık Hakkında Önemli Bilgi köpek ve yavru Bu yazıda size Köpeklerde babalık Hakkında bilgi...
0BeğenenlerBeğen