Salı, Mayıs 11, 2021

45 günlük terier aldım mama yemiyor

Köpek Portalı Forumlar Köpek Sağlığı 45 günlük terier aldım mama yemiyor

Etiket: 

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    misafir
    Katılımcı

Merhaba 45 günlük terier aldım mama yemiyor neyle beslemeliyim sizce? Parazit kusuyor yardım ve önerilerinizi yazarmısınız

misafir
    Katılımcı

Royal canin mother&baby mamasindan alin. Ufak bir kaseye kuru koyun, baska bir kaseye de su ile islatip az birsey koyun. Gozlemleyin sagligi yerinde ise mutlaka birinden yer. Fakat kusma tehlikeli ishalle birlikte olursa kanli ishalden şüpheleniyor doktorlar. Gozlemleyin cok kusuyorsa dr.
    Götürün. Haşlanmış tavuk göğüs eti, oda ısısında yogurt,oda ısısında peynir yiyebilir yalniz klima, vantilatör gibi seyleri acmayin hasta oluyorlar. atesi de olabilir dijital bir derece ile popodan bakabilirsiniz sayet varsa yarim cay kasigi bebekler icin olan calpol yada yarim cay kasigi ibufen verebilirsiniz. Gecmis olsun.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Köpeğinin Havlaması

Komşunuzun Köpeğinin Havlaması

0
Komşunuzun Köpeğinin Havlamasını Nasıl Durdurursunuz sorusu pek çok kişinin sıklıkla merak ettiği bir konudur. Komşunuzun köpeği sürekli havlayıp sizi rahatsız ediyorsa bu...
kopek stres

Köpeğiniz Stresli mi

0
Köpeğiniz Stresli mi? İşte 5 Olası İşaret İster inanın ister inanmayın ama köpeklerde tıpkı insanlar gibi bazen stresli oluyorlar. Tabi bu stres...
Köpek Hırlaması

Köpek Hırlaması Nedenleri

0
Köpek Hırlaması Nedenleri bilmek için öncelikle bu davranışın köpeklerde bir iletişim şekli olduğunu anlamak gerekir. Genellikle yabancılara yada kendi bölgelerine giren başka...