Cumartesi, Şubat 27, 2021

6 aylık köpeğim mama yemiyor

Köpek Portalı Forumlar Köpek Sahiplendirme 6 aylık köpeğim mama yemiyor

Etiket: 

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3151
  misafir
  Katılımcı

  6 aylık kızımız son 1-2 haftadır mama miktarını çok azalttı. Tüylerinde ne kadar bakım yapsam da eski canlılık kayboldu. Aşırı hareketli bir yavru, bu yüzden eski tombulluğunu kaybetti bir de mamayı azalttı iyice üzülüyorum.
  Veteriner her şey yolunda diyor. Royal Canin Puppy ile besliyorum. Sizce neden??

  #3152
  misafir
  Katılımcı

  Mamayı arada bir değiştirmek gerekiyor bizdede aynıydı şimdi maşallahı var hemen nazlanmadan yiyor Kilolu olmaması daha sağlıklı oluyor.

  #3153
  misafir
  Katılımcı

  Bebeklik tüylerini tamamıyla döküp, değiştirme zamanında. Az yemesi sıkıntı değil, düzene Girmeye başlamış. Ev yemekleri yada başka bişey vermeyin, en fazla yoğurt, peynir verin.

  • Bu yanıt 4 ay 3 hafta önce önce misafir tarafından değiştirildi.
  #3155
  misafir
  Katılımcı

  Eger baskaca bir sıkıntsi yoksa midesinde veya bagirsaginda regl olacaktir. Donemine girerken mamayi kesiyorlar halsizlesip durgunlasiyorlar. Tuy dokumu falan oluyor.

  #3156
  misafir
  Katılımcı

  Royal canin in teriyer pupuy hassas cilt maması var bşrde brit mrdekli geyikli hindi etli küçük ırk tahıldız mamaları var karışım verin cilt mamasıtla sever yer.mamasını sevmemiştir.markanın çok önemi yok ne sevdiği önemli.ben yetişkin büyük ırk köpeklerime econature mamayı proplan sığır etliyle karışım veriyorım

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Glen Of Imaal Terrier Irkı

Glen of Imaal Terrier

0
Glen of Imaal Terrier,kökeni İrlanda'ya,1.Elizabeth'e,dayanan bir ırktır.Yıllar boyu tilki,kemirgen ve porsuk avında aktif rol oynamıştır.Avını yer altında bile takip edebilme yeteneğine sahiptir.1933...
İzlanda Köpeği Irkı

İzlanda Köpeği

0
İzlanda Köpeği,M.Ö. 8000'li yıllarda Danimarka ve İsveç'teki mezarların çevresinde bulunan bir ırktı.İzlanda Çoban Köpeği ile oldukça benzer bir yapısı vardır.Norveçli Vikinglerin kolonileşmek...
İlirya çoban Köpeği Irkı

İlirya Çoban Köpeği

0
İlirya Çoban Köpeği'nin kökeni eski çağlara dayanır.Anavatan olarak Kosova,Makedonya ve Arnavutluk kabul edilir.AKC tarafından 2019 yılında ırk olarak kabul edilmiştir.