Cavalier King Charles evde yalnız kalma

Köpek Portalı Forumlar Rasgele Cavalier King Charles evde yalnız kalma

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1543
  misafir
  Katılımcı

  erkese merhaba, oğlum yaklaşık 3,5 aylık, son 1 aydır işe döndüğüm için gündüzleri evde tek başına kalıyor mecburen. Henüz yavru olduğu için çitinde bırakıyorum yatağı maması suyu çiş pedi hepsi içinde. Bir de bebek kamerası taktım işteyken sık sık izliyorum aksi bir duruma karşı.Gün boyu çitte kalmasına üzülüyorum diğer odaların kapısını kapatıp sadece salon ve antrede özgür bıraksam daha mu mutlu olur bilemedim ama bu sefer de öncelikle kendisine sonrasında da koltuk, halı perde gibi muhtelif yerlere zarar verir mi diye de çekiniyorum çünü hala canı isterse pede canı isterse halıya parkeye çiş yapıyor kaka konusunda zaten 0 ilerlemedeyiz.

  Bunun dışında nerdeyse hiç havlamadı oyun oynarken çok kızdırırsam 3-4 kez havlamıştır,sadece aşırı ısırmaya ve hırlamaya meyilli durup dururken bi anda deli gibi evin içinde koşup kuşup duruyor bazende sakin sakin severken beni ısırmaya çalışıyor, ve hala koltukların üstüne falan atlamıyor fiziken bir sıkıntısı olmadığı halde, bütün bunlarda bir terslik yoktur değil mi?
  Tecrübeli olanlardan öneri rica ediyorum

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Glen Of Imaal Terrier Irkı

Glen of Imaal Terrier

0
Glen of Imaal Terrier,kökeni İrlanda'ya,1.Elizabeth'e,dayanan bir ırktır.Yıllar boyu tilki,kemirgen ve porsuk avında aktif rol oynamıştır.Avını yer altında bile takip edebilme yeteneğine sahiptir.1933...
İzlanda Köpeği Irkı

İzlanda Köpeği

0
İzlanda Köpeği,M.Ö. 8000'li yıllarda Danimarka ve İsveç'teki mezarların çevresinde bulunan bir ırktı.İzlanda Çoban Köpeği ile oldukça benzer bir yapısı vardır.Norveçli Vikinglerin kolonileşmek...
İlirya çoban Köpeği Irkı

İlirya Çoban Köpeği

0
İlirya Çoban Köpeği'nin kökeni eski çağlara dayanır.Anavatan olarak Kosova,Makedonya ve Arnavutluk kabul edilir.AKC tarafından 2019 yılında ırk olarak kabul edilmiştir.