french bulldog larda mavi blue ve siyah-beyaz rengi

Köpek Portalı Forumlar Rasgele french bulldog larda mavi blue ve siyah-beyaz rengi

Etiket: 

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1476
  misafir
  Katılımcı

  french bulldog larda mavi blue ve siyah-beyaz rengi Amerikan köpek kulübü ve Kanada ve Birleşik Kırallık köpek klübu tarafından onaylanmayan ırk standartında olmayannrenkler. Ayrıca Mavi French Bulldoglarda genetik olarak hastalıklar çok fazla görülüyor.

  Deri hastalıkları ve iç hastalıklar diğer renklere göre daha fazla görülüyor ve ömürleri daha kısa olmavi french bulldaglardauyor. Amerika Kanada ve İngiltere köpek klupleri bu yüzden mavi rengi onaylamıyor.

  • Bu konu 6 ay 3 hafta önce önce misafir tarafından değiştirildi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Glen Of Imaal Terrier Irkı

Glen of Imaal Terrier

0
Glen of Imaal Terrier,kökeni İrlanda'ya,1.Elizabeth'e,dayanan bir ırktır.Yıllar boyu tilki,kemirgen ve porsuk avında aktif rol oynamıştır.Avını yer altında bile takip edebilme yeteneğine sahiptir.1933...
İzlanda Köpeği Irkı

İzlanda Köpeği

0
İzlanda Köpeği,M.Ö. 8000'li yıllarda Danimarka ve İsveç'teki mezarların çevresinde bulunan bir ırktı.İzlanda Çoban Köpeği ile oldukça benzer bir yapısı vardır.Norveçli Vikinglerin kolonileşmek...
İlirya çoban Köpeği Irkı

İlirya Çoban Köpeği

0
İlirya Çoban Köpeği'nin kökeni eski çağlara dayanır.Anavatan olarak Kosova,Makedonya ve Arnavutluk kabul edilir.AKC tarafından 2019 yılında ırk olarak kabul edilmiştir.