Köpek Çiftleşme Anlaşması

Köpek Portalı Forumlar Rasgele Köpek Çiftleşme Anlaşması

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1435
  kopekpedia
  Anahtar yönetici

  Çiftleşecek köpekleri KIF bünyesinde temsil eden bir ırk derneğinin olması halinde çiftleşme anlaşması gerekli ödeme yapılarak ırk derneğinden alınacaktır. Çiftleşme anlaşması üzerinde bulunan tüm bölümler erkek ve dişi köpek sahiplerince eksiksiz dolduracaktır. Çiftleşme anlaşması üzerinde ayrıca ilgili ırk derneği kaşesi / tarih ile ırk derneği üretim sorumlusunun imzası ve ÜRETİME UYGUNDUR ibaresi bulunacaktır.
  Çiftleşecek köpekleri KIF bünyesinde temsil eden bir ırk derneğinin olmaması halinde üreticiler çiftleşme anlaşmasını ücreti mukabili KIF merkezinden alacaklardır. Başvuru esnasında çiftleşecek erkek ve dişi köpeklere ait IRK STANDARTI DEĞERLENDİRME FORMLARI’nın birer kopyasının ibrazı şarttır.
  KIF merkezinden alınan çiftleşme anlaşması üzerinde KIF kaşesi ve tarihinin bulunması gereklidir.

  • Bu konu 6 ay 4 hafta önce önce kopekpedia tarafından değiştirildi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Glen Of Imaal Terrier Irkı

Glen of Imaal Terrier

0
Glen of Imaal Terrier,kökeni İrlanda'ya,1.Elizabeth'e,dayanan bir ırktır.Yıllar boyu tilki,kemirgen ve porsuk avında aktif rol oynamıştır.Avını yer altında bile takip edebilme yeteneğine sahiptir.1933...
İzlanda Köpeği Irkı

İzlanda Köpeği

0
İzlanda Köpeği,M.Ö. 8000'li yıllarda Danimarka ve İsveç'teki mezarların çevresinde bulunan bir ırktı.İzlanda Çoban Köpeği ile oldukça benzer bir yapısı vardır.Norveçli Vikinglerin kolonileşmek...
İlirya çoban Köpeği Irkı

İlirya Çoban Köpeği

0
İlirya Çoban Köpeği'nin kökeni eski çağlara dayanır.Anavatan olarak Kosova,Makedonya ve Arnavutluk kabul edilir.AKC tarafından 2019 yılında ırk olarak kabul edilmiştir.