Pazartesi, Mart 8, 2021

Köpek sahiplendim 7 yaşında

Köpek Portalı Forumlar Köpek Sahiplendirme Köpek sahiplendim 7 yaşında

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    misafir
    Katılımcı

Yaklaşık 3 ay önce sokakta terkedilmiş bir köpek sahiplendim. Dişi 1 yaşında. İnternette gezerken bu grubu gördüm. Acaba cinsi schnauzer olabilir mi? 7 yaşında kedim var ama ilk defa köpek sahibi oluyorum. Birbirimize çok alıştık.
    Ahhh bir de bizim kediyle anlaşsa herşey daha güzel olacak. Benimki de deli cesareti olsa gerek. Evde kedi varken köpek sahiplenmek. Yavruyken daha kolay oluyormuş alışmaları ama nerden baksan yolun yarısını yarılamış bir kedi üzerine köpek gelince çok zor oluyor.
    bir insan bir canı nasıl terkeder onu merak ediyorum. Üstelik tuvalet eğitimi de var. Bu konuda hiç beni üzmedi kara kızım Zeytinim.

misafir
    Katılımcı

Schnauzer degil .Çok tatlı bir kiz sizin adınıza sevindim

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

İrlanda Su Spanieli Köpeği

İrlanda Su Spanieli

İrlanda Su Spanieli,kökeni tam olarak bilinmese de Fransa'dan İrlanda'ya geldiği düşünülen bir ırktır.1830'lu yıllarda tanınmaya başlayan bu kısa zamanda su spanielleri arasında...
İrlanda Teriyeri Köpeği

İrlanda Teriyeri

İrlanda Teriyeri,İrlanda'nın en eski teriyerlerinden biridir.1875'te Glasgow'da yapılan bir köpek gösterisiyle popülarite kazanan bu ırk,1880'lerde İngiltere'nin en popüler dördüncü köpeği haline geldi.Kısa...
Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyer Irkı

Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyer

Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyeri,kökeni İrlanda'ya dayanan bir ırktır.İrlanda'nın en eski teriyer ırklarından biridir.Çok yönlü bir çiftlik köpeğidir.Bu nedenden dolayı çok popüler bir...