Cumartesi, Şubat 27, 2021

Yanıtla: ailem köpek almama izin vermiyor

Köpek Portalı Forumlar Rasgele ailem köpek almama izin vermiyor Yanıtla: ailem köpek almama izin vermiyor

misafir
Katılımcı

Benim ailem de istemiyordu. Hatta annem o kadar katı davrandı ki bu konuda anlatamam ben emin ve kararlıydım. Güzel dille yaklaştım olmadı yine ters davrandılar bi gün dedim akşama eve geliyoruz kiminle dedi annem kızımla dedim hayır dedi evde kıyametler koptu ben dinlemedim getirdim eve ilk bir hafta annem yüzüne bakmadı ve bana geldiginde 2 aylıktı o kadar sevimliydi ki anlatamam bi hafta sonra baktım annem ilgilenmeye başladı ama ben yokken ben odaya girince istemiyorum diyordu hep aldırmadım sonra bi baktım ki onsuz yapamaz olmuş annem onunla yatıp onunla kalkıyor sabah ilk ona günaydın diyor 2 yıldır bu böyle yani insanın icinde hayvan sevgisi varsa her türlü kabulleniyorlar bi süre sonra emin olun bağımlı oluyorlar birbirlerine. 🙏Ve ilaç gibi geliyor onunla atıyorlar streslerini sevgilerini ona yüklediler ben bile şaşırıyorum bazen bu kadar çok seviyorsun neden istemedin dedim anneme bilseydim bu kadar mutlu olacağımı tüm ömrümü onlarla geçiririm dedi ve sonuc olarak cok mutluyuz biz darısı sizin başınıza

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

Glen Of Imaal Terrier Irkı

Glen of Imaal Terrier

0
Glen of Imaal Terrier,kökeni İrlanda'ya,1.Elizabeth'e,dayanan bir ırktır.Yıllar boyu tilki,kemirgen ve porsuk avında aktif rol oynamıştır.Avını yer altında bile takip edebilme yeteneğine sahiptir.1933...
İzlanda Köpeği Irkı

İzlanda Köpeği

0
İzlanda Köpeği,M.Ö. 8000'li yıllarda Danimarka ve İsveç'teki mezarların çevresinde bulunan bir ırktı.İzlanda Çoban Köpeği ile oldukça benzer bir yapısı vardır.Norveçli Vikinglerin kolonileşmek...
İlirya çoban Köpeği Irkı

İlirya Çoban Köpeği

0
İlirya Çoban Köpeği'nin kökeni eski çağlara dayanır.Anavatan olarak Kosova,Makedonya ve Arnavutluk kabul edilir.AKC tarafından 2019 yılında ırk olarak kabul edilmiştir.