Cumartesi, Mart 6, 2021

Yanıtla: köpeğim hakkında alt komşu şikayeti

Köpek Portalı Forumlar Rasgele köpeğim hakkında alt komşu şikayeti Yanıtla: köpeğim hakkında alt komşu şikayeti

misafir
Katılımcı

Hayvanları seviyoruz onlarla yaşıyor ve evimizi paylaşıyoruz ancak toplumda yaşıyoruz insanlarıda rahatsız etmemek gerektiğini düşünüyorum aynı şey cocuk seslesi içinde geçerli. Benimde köpeklerim var ve yine köpekleri olan bir komşumun evinden gelen havlamalar yüzünden günlerce uykusuz kaldığımı hatırlıyorum bir çok kişi ilede bu olay yüzünden tartışma yaşadılar. Neyse onlara bir kaç öneride bulundum ve bu şekilde sorunu kökten çözdüler şimdi herkes mutlu.
Aynı önerileri sizede yapayım .
Köpekler şartlı yaşayan hayvanlardır yemek saatlerini gezinti ve oyun saatlerini kaydederler eğer her şeyin bir düzeni olursa kafaları daha rahat olur ama düzensiz bir yaşamda panik ve anlık duygu bozuklukları gereksiz heyecanlar yaşarlar buda havlamayı beraberinde getirir. Tüm bu yazdıklarımın bir saati olursa ve akşam yemeğinden 45 dk sonra yürüyüş yapıp arkasından kapalı bir ortamda at getir oynatabilirseniz kafası rahat bir şekilde eve döner ve uyur. At getir öğretmek için iki topa ihtiyacınız var birini attığınız zaman köpeğiniz onu aldığında elinizdeki
2. Topu gösterin ve ağzındakini getirip bırakmasını bekleyin bırakmazsa elinizdeki topu sallayarak daha cazip bir hale getirin sonunda getirip bırakacaktır bıraktığında diğerini atın ve bu hareketi bir çok kez yapın yakında at getir oynamayı öğrenir ve ömür boyu rahat edersiniz.

Çünkü köpekleri en dindiren kafasını rahatlatan sahipli oyun budur. Çekiştirme oyunları vs köpeği yükseltir hırçınlaştırır havlamayı tetikler. Köpeğinizin ırkı nedir oyun iç güdüsü yüksekmidir bilemiyorum ama bu dediklerini biraz denemenizi tavsiye ederim. Baktınız kesinlikle topla ilgilenmiyor oyun iç güdüsü zayıf ve artmıyor o zaman yazarsanız başka çözün önerileri getirebiliriz.

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

İrlanda Teriyeri Köpeği

İrlanda Teriyeri

İrlanda Teriyeri,İrlanda'nın en eski teriyerlerinden biridir.1875'te Glasgow'da yapılan bir köpek gösterisiyle popülarite kazanan bu ırk,1880'lerde İngiltere'nin en popüler dördüncü köpeği haline geldi.Kısa...
Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyer Irkı

Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyer

Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyeri,kökeni İrlanda'ya dayanan bir ırktır.İrlanda'nın en eski teriyer ırklarından biridir.Çok yönlü bir çiftlik köpeğidir.Bu nedenden dolayı çok popüler bir...
Kırmızı Beyaz İrlanda Setteri Irkı

Kırmızı Beyaz İrlanda Setteri

Kırmızı Beyaz İrlanda Setteri,kökeni İrlanda'ya,1600'lü yıllara dayanan bir ırktır.Aynı zamanda Kanada,Amerika ve Birleşik Krallık'ta oldukça popülerdir.Çok iyi bir av köpeğidir.Kırmızı İrlanda Setteri...