Cumartesi, Mart 6, 2021

Yanıtla: Corsalar hakkında bilgi almak istiyorum

Köpek Portalı Forumlar Köpek Irkları Corsalar hakkında bilgi almak istiyorum Yanıtla: Corsalar hakkında bilgi almak istiyorum

misafir
Katılımcı

ilk köpeğimiz bahçeli bir evde büyütüyoruz şuan 6 aylık tek başıma olsam sıkıntı yok ama çocuklarla zor. Güçlü köpek ve onlarla oynamak isteyince zorlaniyorum. şimdi eğitime vereceğim başına buyruklugunu bu şekilde çözmeye çalışacağım.
Sevgisel problem yok çocukların ona onun çocuklara karşı ama gücü oynayış tarzı ürkütüyor bazen. Ama aslan gibi bir oğlum var, onun bahçede kalmadigim her gün 17 km gidiyor 17 km dönüyorum sevgisi de bambaşka

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et

Son yazılar

İrlanda Su Spanieli Köpeği

İrlanda Su Spanieli

İrlanda Su Spanieli,kökeni tam olarak bilinmese de Fransa'dan İrlanda'ya geldiği düşünülen bir ırktır.1830'lu yıllarda tanınmaya başlayan bu kısa zamanda su spanielleri arasında...
İrlanda Teriyeri Köpeği

İrlanda Teriyeri

İrlanda Teriyeri,İrlanda'nın en eski teriyerlerinden biridir.1875'te Glasgow'da yapılan bir köpek gösterisiyle popülarite kazanan bu ırk,1880'lerde İngiltere'nin en popüler dördüncü köpeği haline geldi.Kısa...
Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyer Irkı

Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyer

Yumuşak Tüylü Wheaten Teriyeri,kökeni İrlanda'ya dayanan bir ırktır.İrlanda'nın en eski teriyer ırklarından biridir.Çok yönlü bir çiftlik köpeğidir.Bu nedenden dolayı çok popüler bir...