Yanıtla: Corsalar hakkında bilgi almak istiyorum

Köpek Portalı Forumlar Köpek Irkları Corsalar hakkında bilgi almak istiyorum Yanıtla: Corsalar hakkında bilgi almak istiyorum

misafir
Katılımcı

ilk köpeğimiz bahçeli bir evde büyütüyoruz şuan 6 aylık tek başıma olsam sıkıntı yok ama çocuklarla zor. Güçlü köpek ve onlarla oynamak isteyince zorlaniyorum. şimdi eğitime vereceğim başına buyruklugunu bu şekilde çözmeye çalışacağım.
Sevgisel problem yok çocukların ona onun çocuklara karşı ama gücü oynayış tarzı ürkütüyor bazen. Ama aslan gibi bir oğlum var, onun bahçede kalmadigim her gün 17 km gidiyor 17 km dönüyorum sevgisi de bambaşka

Son yazılar

köpeklerde addison

Köpeklerde Addison Hastalığı

0
Köpeklerde Addison Hastalığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Köpeklerde Addison hastalığı, kısaca; dengesiz elektrolitler nedeniyle bir köpeğin çok hastalanmasına neden olabilen...
Köpeklerin Sebepsiz Havlaması

Köpeklerin Sebepsiz Havlaması

0
Köpeklerin Sebepsiz Havlaması Hakkında Her köpek sahibi bunu yaşamıştır. Akşam için dinlenmek için oturuyorsunuz, birdenbire köpeğiniz havlamaya başlıyor. Siz hiçbir şey...
köpeklerde babalık hakkı

Köpeklerde Babalık Hakkı

0
Köpeklerde Babalık Hakkında Önemli Bilgi köpek ve yavru Bu yazıda size Köpeklerde babalık Hakkında bilgi...
0BeğenenlerBeğen