İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Greendog Kennels Köpek Çiftliği

Köpekpedia

Greendog Kennels Köpek Çiftliği yurt dışından getirdiği soy kütük belgeli yavru ve eğitimli Pet-Show, Ordu-Polis (Tam eğitimli saldırıya programlı koruma, bekçi, narkotik ve patlayıcı arama dallarında uzman) ve Körler için klavuz) görev köpekleri üretimi yapan bir işletmedir.

Greendog Kennels K-9 Köpek Çiftliği
Greendog Kennels K-9 Köpek Çiftliği

Greendog Kennels Köpek Çiftliği K9 Club Köpek Eğitim ve Bakım Merkezi Köpek Üretimi ve Satışı

Yavru Satışı

Çiftlik German Shepherd ( Alman Çoban Köpeği, Alman Kurdu ), Rottweiler, Golden Retriever, Labrador Retriever, ( Chocolate Labrador Retriever, Sarı Labrador Retriever, Siyah Labrador Retriever ) Arama Köpeği yavru üretimi, eğitimi ve satışı yavru satışı yapmaktadır.

Satılık Kiralık Eğitimli Köpekler

1-Evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hava alanlarına, stadyumlara, konserlere, organizasyonlara, şantiyelere, güvenlik şirketlerine, özel parti ve toplantılara K-9 köpeği temini, kiralama ve satışı.

Greendog Kennels K-9 Köpek Çiftliği
Greendog Kennels K-9 Köpek Çiftliği

2-Günlük koruma için K-9 köpeği, patlayıcı detektör arama köpeği, narkotik detektör uyuşturucu arama köpeği kiralama ve satışı. Trüf mantarı arama köpeği eğitimi ve satışı.

3-Arama kurtarma köpeği eğitimi ve satışı. Arama Köpeği Eğitimli köpek satışı ve kiralaması yapılır. İsteğe özel madde arama eğitimi verilir.

4-Model Köpekler Kiralık Satılık Aktör Köpekler Greendog Casting Filmlere, dizilere, kliplere, reklamlara, partilere özel eğitimli şov (Aktör-Aktrist) oyuncu model köpekler temini, kiralama ve satışı.

İletişim

Adres:Akbaba mahallesi, Maraş caddesi 7/A – Beykoz / İstanbul
Telefon:0216 320 57 58
Gsm: 0534 356 63 09
Whatsapp: 0532 234 23 10
web sitesi: https://www.greendog.com.tr

Yorumlar kapatıldı.