Yardım


Forum Kuralları

Forum kuralları aşağıda yer almaktadır;lüffen konumuz köpek olduğu için sadece köpekler ile ilgili konuları paylaşalım. 1-Her hangi bir kişiye yada kuruma hakaret,kötüleme içerikli yazılar yazılamaz. 2-Herhangi kurum yada kişinin reklamı yapılamaz. 3-Köpekler ile ilgili konular dışında herhangi bir konu paylaşılamaz. 4-Forum kullanıcıları forum kanalları kullanılarak tartışma ve kavgaya izin verilmez.

Forum Bölümüne Konu Açma

1-Forum Bölümüne Konu Açma işlemi için öncelikle foruma üye olmadıysanız üye olmalısınız  menünün sağ tarafında yer alan Kayıt Ol butonuna tıklayınız.Var olan ye iseniz üst menüde yer alan forum linkine tıklayınız açılan sayfada konu açmak istediğiniz kategoriye tıklayınız sayfanın altında giriş ekranı karşınıza çıkacaktır bu alandan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

2-Giriş yaptıktan sonra kategorideki konular listelenecektir konuların en altında yeni konu açma ekranını göreceksiniz.Bu alanda konu başlığını başlık alanına içeriğinizi içerik alanına ve alta yer alan konunuzla ilgili anahtar kelimeyi konu etiketi alanına giriniz ve Gönder butonuna tıklayınız.

Forum Bölümüne Kayıt Olma

1-Forum Bölümüne Kayıt Olma işlemi için Üst Menüde sağ bölümde yer alanKayıt Ol linkine tıklayınız.

2-Açılan sayfada kullanıcı adı,ad soyad vs.. ile ilgili alanların tamamını doldurunuz.

3-Kullanıcı adınızda Türkçe karakter kullanmayınız.

4-İşlemler tamamlandıktan sonra başvurunuz yönetici onayı için bekleyecektir.Yönetici onay verdikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle forum alanına giriş yapabilir;konu açabilirsiniz.